אומרים עלי שאני מתקנת אנשים

איזון רגשי

לאחר שנים שאני מטפלת הוליסטית בתחומי הרפואה המשלימה דבר לא הכין אותי לתגובה שקיבלתי!

כבר שנים שאני עוסקת במגוון טכניקות טיפול כגון רפלקסולוגיה, עיסוי, שיחות אימון NLP ועוד. אני כל כולי סביב השאיפה לסייע לאנשים להגיע לריפוי, לאיזון הגוף והנפש ולהפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמם.

בחודשים האחרונים התחלתי לקבל יותר ויותר לקוחות חדשות שמגיעות אלי דרך המלצות. אחרי הטיפולים הן כולן אומרות לי "וואו! איזו תחושת ריחוף, שלווה. סוף סוף אני ישנה טוב". אבל אז הגיע "אני מרגישה שתיקנת אותי! את מתקנת אנשים!". זה תמיד נעים לשמוע שהגעתי למקור הכאב בין אם הכאב פיזי או רגשי. אבל "מתקנת?!" נשמע הרבה מעבר. זה נכון שפיתחתי יכולת מיוחדת לאבחן ולזהות מה לא מאוזן אצל אנשים ולהביא אותם לריפוי אבל "תיקון" הוא כבר מענה נפשי עמוק יותר.

אז ה"תיקון" שלי מתבצע במספר רבדים במקביל. כשמגיעה אלי מטופלת עם כאב גב-צוואר-שכמות אני מבינה שיש גם עומס רגשי. תמיד אתייחס לכלל הגורמים לכאב, גם הפיזי וגם הרגשי ומעל לכל המחשבות והדיבור הפנימי שגורמים לכאב. אם למשל מטופלת סובלת מבעיות שינה ומחשבות טורדניות אני ארגיע אותה בכדי שהיא תוכל לישון שינה איכותית אבל גם בודקת איתה מהן המחשבות שגורמות לבעיות השינה ואיך ניתן לשחרר אותן.

צברתי עם השנים כלים טיפוליים בתחומים שונים שמאפשרים לי לקחת את הטיפול צעד אחד קדימה. טיפולי המגע מבוססים על טכניקת הרפלקסולוגיה, לחיצות עדינות ועיסוי של הנקודות המתאימות במפת כפות הרגליים. במהלך הטיפול אני ממוקדת לחלוטין במטופלת, קוראת את הגוף שלה ומזהה חסימות רגשיות, אותן אני משחררת דרך כף הרגל. בנוסף, אני משלבת גם עיסוי מרגיע ודיקור סיני להרפיית שרירים ושחרור מתחים. דרך טיפול נוספת הוא תהליך NLP שבו משתחררים חסמים והרגלים מעכבים לצורך שיפור וצמיחה אישית. התהליך הוא בד"כ רגשי מאוד כך שלרוב בוכים או צוחקים לאחר תחושת שחרור רגשי עמוק.

מגיעות אלי נשים עם תחושה כללית של חוסר איזון בחיים שלהן. יש להן קושי לזהות בדיוק מה לא בסדר, אבל הן יודעות שהן זקוקות ל"תיקון". ואכן, לאחר סדרת טיפולים אצלי הן אומרות שהרגישו תהליך של תיקון ואיזון מחדש. הן מרגישות רגועות ומאוזנות יותר, חזקות ובטוחות בעצמן.

ואני, אין מאושרת ממני!

שתפו:

מאמרים נוספים:

אנרגיה של גשם

שבוע גשום. פלא טבע שמשפיע כל כך יפה על נפש האדם, על התחושה והאנרגיה הפנימית.

דיקור קוסמטי

דיקור קוסמטי בשילוב עיסוי פנים יפאני הוא טיפול פנים שהיה נהוג מזה דורות רבים עוד

דיקור קוסמטי

עיסוי שבדי

עיסוי שבדי הוא שיטת עיסוי שפותחה בשבדיה בתחילת המאה ה-18 ע"י הנדריק לינג שריפא את

אורית אבני אודות

אורית אבני

מטפלת ברפואה משלימה לנשים ובני נוער.
מתמחה בטיפול מצבי סטרס ודחק בדרך טבעית משולבת.
רפלקסולוגיה - דיקור סיני - דיקור קוסמטי, פרחי באך ועוד

שלחו לי הודעה

מה דעתך על המאמר?
אשמח לתגובות :-) כאן למטה

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. חוה

    מרגש לקרוא על הצלחה והגשמת הייעוד שלך.

כתיבת תגובה